دانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز ویندوز Window Washer

شناسه نوشته : 18121

1395/02/15

تعداد بازدید : 3247

دانلود نرم افزار بهینه سازی ویندوز ویندوز Window Washer
سیستم عامل ویندوز پس از مدتی کار کردن و نصب و اجرای نرم افزارهای مختلف، از سرعت اولیه اش کاسته می شود و اختلالاتی در کارایی آن به وجود می آید. در هنگام استفاده از کامپیوتر همیشه مسیرها و آدرس های بازدید شده ثبت می شوند.

سیستم عامل ویندوز پس از مدتی کار کردن و نصب و اجرای نرم افزارهای مختلف، از سرعت اولیه اش کاسته می شود و اختلالاتی در کارایی آن به وجود می آید. در هنگام استفاده از کامپیوتر همیشه مسیرها و آدرس های بازدید شده ثبت می شوند. شاید شما نیز همیشه از این موضوع دچار دردسرهایی می شوید و قصد ندارید تا دیگران از اطلاعات و مسیرهای دیده شده شما مطلع گردند. شرکت های نرم افزاری برای رفع این نیاز اقدام به ساخت برنامه هایی نمودند که به کمک آن ها می توان تمامی رد پاها در سیستم را پاکسازی نمود. این نرم افزارها با از بین بردن ردپاها و مسیر های باقی مانده موجب افزایش امنیت حریم شخصی کاربران نیز می شوند.

Webroot Window Washer نرم افزاری قدرتمند جهت پاک سازی و بهینه سازی ویندوز و رجیستری آن می باشد و امنیت کامپیوتر و اینترنت را برای شما تامین می نماید. یکی از بهترین برنامه های شرکت WebRoot سازنده قویترین برنامه ضد جاسوسی دنیا است. به کمک این برنامه شما قادر خواهید بود  فایل های زائد در کامپیوتر را پاک کنید و حجم قابل توجهی از فضای هدر رفته را آزاد نمایید. این برنامه از هر نظر استاندارد و تضمین شده می باشد. به کمک این نرم افزار شما می توانید تمامی رد پاهای موجود نظیر آدرس های باقی مانده در تاریخ مرورگرها، کوکی ها، فایل های باقی مانده از وب گردی و ... را پاکسازی نمایید. این نرم افزار با ویندوز ویستا نیز سازگاری کامل داشته و قادر خواهد بود تا در این سیستم عامل جدید نیز اقدام به پاکسازی رد پاها نمایید. به کمک این نرم افزار همچنین قادر خواهید بود تا دیگر قسمت های مختلف سیستم را نیز از رد پاها پاک سازی نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Webroot Window Washer:
- پاکسازی کلیه آدرس های بازدید شده و باقی مانده در مرورگرها
- پاکسازی کوکی های موجود در سیستم
- پاکسازی کلیه فایل باقی مانده از وب گردی در اینترنت
- پاک کردن تاریخچه، Cache ،Coockie و ...
- ایجاد فضای خالی بیشتر در هارد دیسک به کمک پاکسازی فایل های اضافی در سیستم
- پشتیبانی از ویندوز Vista
- پاک کردن تمامی اثرات سایت های بازدید شده
- قابلیت حفاظت از فایل های مهم و ضروری برای جلوگیری از پاک شدن تصادفی این فایل ها
- توانایی رمزدار کردن فایل ها
- پاک کردن هزاران فایل غیر ضروری
- تعیین زمان های خاص برای انجام عمل پاک کردن ویندوز
- گزینه های Wash قابل انتخاب توسط خود کاربر
- تعیین زمان بالا آمدن ویندوز، زمان خاموش شدن سیستم و یا حتی زمان بسته شدن مرورگر
- افزایش سرعت سیستم و فضای هارد با پاک کردن فایل های اضافی
- و ...